Výstavy a Expozice v Praze

Praha je odedávna kulturním  a vzdělávacím centrem střední Evropy. Proto v Praze nechybí spousty galerií, muzeí, památek  a jiných výstavních či naučných expozic.
Pokud právě hledáte některou z mnoha výstav nebo expozic v Praze,  na tomto informačním portálu určitě naleznete mnoho inspirace a důležité informace o výstavách v Praze a okolí. Více..

Botanická zahrada hl. m. Prahy

The Human Body

The Human Body

Kontroverzní výstava The Human Body opět navštívila Prahu. Výstava kde poznáte lidské tělo tak jak jste je neviděli.

Výstava, která změní Váš život

Výstava, kterou na celém světě navštívili miliony návštěvníků je po letech opět v Praze. Výstava, kterou doprovázejí kontroverzní reakce společnosti je opět na Pražském Výstavišti a výstava probíha v Křižíkových pavilonech kde ve speciálně vyhrazené klimatizované části jsou vystaveny nasvícené exponáty preparovaných lidských těl.

Lidská těla 

Vystavovaná lidská těla, která jsou odhalena do těch nejmenších detailů, jsou vystaveny v několika sportovních pozách a návštěvníkům výstavy tak nabízí poznat lidské tělo v pohybu.

Lidská těla v pohybu

Výstava kontroverzních exponátů celých lidských těl, kde poznáte jak dokonale funguje a z čeho se vlastně skládá Vaše tělo, je doplněna dalšími exponáty různých částí lidského těla, která jsou vypreparována tak aby návštěvníku výstavy dokázali jednoduše pochopit jak lidské tělo a různé orgány opravdu fungují.

Výstava fotografií

Na výstavě The Human Body, která zde byla dříve známa pod názvem Bodies byly spolu s exponáty vystaveny fotografie a ilustrace, které doplnili atmosféru výstavy. Fotografie na výstavé doprovázeli také medici, kteří byli ochotni kdykoliv návštěvníkům poskytnout doplňující informace o fungování lidského těla a naučná videa, která byla promítána na obrazovkách v každé sekci výstavy.

Výstava je doplněna přednáškami o zdraví a lidském těle, které naleznete na oficiálním webu výstavy.

Oficiální stránky výstavy

Výstava, kterou byste si určitě neměli nechat ujít zde budedo 10.6.2012

 

Výstava, která změní Váš život

10.3 - 10.6.2012

Výstaviště Holešovice

Vstupné vystavy: 300,-

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

The Human Body

obrazek Kontroverzní výstava The Human Body opět navštívila Prahu. Výstava kde poznáte lidské tělo tak jak jste je neviděli. Více ...

František Drtikol – Nahá geometrie

obrazek GATE Galerie a informační centrum v Husově ulici zahájí svůj provoz 27. března 2012 vernisáží výstavy fotografa Františka Drtikola.  Více ...

Dřevostavby 2012

obrazek

Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií se koná již 7. na Holešivickém výstavišti. Dřevostavby 2012 - vše o stavbě ze dřeva.

 

Více ...

Kam za kulturou?

Nabízíme Vám přehled pražských kulturních míst:

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.