Výstavy a Expozice v Praze

Praha je odedávna kulturním  a vzdělávacím centrem střední Evropy. Proto v Praze nechybí spousty galerií, muzeí, památek  a jiných výstavních či naučných expozic.
Pokud právě hledáte některou z mnoha výstav nebo expozic v Praze,  na tomto informačním portálu určitě naleznete mnoho inspirace a důležité informace o výstavách v Praze a okolí. Více..

Botanická zahrada hl. m. Prahy

Výstava stanů v roce 2011

Výstava stanů v roce 2011

Výstava stanů a Outdoor-outlet se v roce 2011 vrací do Letňan. Stejně jako v minulých letech bude akce probíhat nepřetržitě celé léto. Tedy od 1. června do 31. července, 7 dní v týdnu.

Výstava stanů a Outdoor-outlet se v roce 2011 vrací do Letňan. Stejně jako v minulých letech bude akce probíhat nepřetržitě celé léto. Tedy od 1. června do 31. července, 7 dní v týdnu. Očekávat můžete spoustu novinek. Například rozšíření cyklistické sekce Outdoor-outletu, vylepšení stanového servisu nebo nové zahraniční značky. Samozřejmostí bude skladová dostupnost co největšího množství zboží a nepřeberné množství slev. Jak je u nás zvykem - často výprodejové ceny nasadíme už na začátku sezony. Na standardech v podobě bezplatného vstupu, bezplatného parkování a zkušených ochotných prodavačích nic neměníme!


Mimo jiné Vám letos opět ukážeme minimálně 220 postavených stanů, 90 samonafukovacích karimatek a přes 200 modelů spacáků. Všechny tyto produkty si samozřejmě budete moct vyzkoušet na vlastní kůži, protože podle "papírových katalogů" si nikdy nevyberete tak dobře.

Ačkoli budeme rádi vzpomínat na secesní budovu Průmyslového paláce, návrat do Letňan velmi kvitujeme. Umožníme Vám tím podstatně lepší dostupnost vlastním autem a příjemnější spojení MHD, než jak tomu bylo v Holešovicích. Lokace Výstavy na okraji Prahy přináší velikou výhodu, že návštěvu můžete spojit například s cestou na chalupu. Ale hlavně zde nepotkáte žádné fronty a zácpy - můžete se zde pohybovat v klidu a míru. Určitě to ocení i Vaše malé ratolesti, kterým sebou klidně vemte kolo nebo kolečkové brusle.

Doufáme, že naplníme očekávání našich stálých i nových zákazníků a nabídneme jim zase o trochu víc, než v minulých letech.

Těšíme se na Vás, přejeme Vám příjemný jarní start kempingové a turistické sezony. Od 1.6. Vám s čímkoli rádi pomůžeme.


kolektiv Výstavy stanů a Outdoor-Outletu

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

The Human Body

obrazek Kontroverzní výstava The Human Body opět navštívila Prahu. Výstava kde poznáte lidské tělo tak jak jste je neviděli. Více ...

František Drtikol – Nahá geometrie

obrazek GATE Galerie a informační centrum v Husově ulici zahájí svůj provoz 27. března 2012 vernisáží výstavy fotografa Františka Drtikola.  Více ...

Dřevostavby 2012

obrazek

Mezinárodní veletrh dřevěných staveb, konstrukcí, materiálů a úspor energií se koná již 7. na Holešivickém výstavišti. Dřevostavby 2012 - vše o stavbě ze dřeva.

 

Více ...

Kam za kulturou?

Nabízíme Vám přehled pražských kulturních míst:

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.